Drodzy Rodzice.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju placówki oświatowe od 25 marca będą prowadziły nauczanie zdalne. Jest ono obowiązkowe. W związku z tym nauczyciele będą w dalszym ciągu przekazywać dla dzieci zadania do wykonywania w domu przy pomocy rodziców. Zadania te umieszczane są w zakładce Pracujemy z rodzicami grupa Malinki. W tej samej zakładce umieszczone są dodatkowe materiały dydaktyczne z których warto skorzystać.

Realizacja zadań i efekty prac w grupie Malinki w formie elektronicznej – korespondencja, zdjęcia na Messenger grupy Malinki lub wychowawcy, inną dokumentację w formie papierowej gromadzimy w teczce dziecka.

W przypadku pytań kontakt telefoniczny lub na  Messenger naszej grupy lub wychowawcy.

24.03.2020

...................................................................................................................................................................

Drodzy Rodzice.

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego została zarządzona przerwa w pracy przedszkola. Na naszej stronie przedszkola w zakładce Pracujemy z rodzicami - grupa Malinki będzie umieszczana tematyka i zadania pozwalające realizować podstawę programową.