Strona główna

Budynek przedszkola znajduje się na ulicy Ryły 28 w Krzepicach, obok budynku Zespołu Szkół. Przedszkole otoczone jest zielenią, wyposażone w plac zabaw oraz miejsca do odpoczynku i rekreacji. Wewnątrz budynku znajdują się 4 sale zajęć, szatnia, stołówka z dużym zapleczem kuchennym. Sale są przestronne i funkcjonalne. Bezpośrednio przy salach znajdują się łazienki. Dzieci maja do dyspozycji duży ogród przedszkolny, który zapewnia im dużo ruchu na świeżym powietrzu.

Celem działalności przedszkola jest wspomaganie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i zainteresowaniami.

Przedszkole pracuje od godziny 6.30 do godziny 16.00.

Bezpłatne godziny obowiązują od 9.00 do 14.00. Za pozostałe godziny płacą rodzice.

Przedszkole zapewnia 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad oraz podwieczorek.