Kącik książki.

"Kącik książki "w przedszkolnej sali jest miejscem w którym dziecko bezpośrednio styka się z książką. Może ją wziąć do ręki , przyjrzeć się okładce , powoli i spokojnie obejrzeć obrazki, przypominając sobie wszystko to , o czym mówiła lub czytała nauczycielka, rodzice oraz inne osoby..... Tutaj można się książką nacieszyć i często do niej powracać. Tu można przede wszystkim samodzielnie wybrać książkę , kierując się własnymi upodobaniami  lub zainteresowaniami .

W październiku w naszych salach powstały „Kąciki Książki”. Pojawiło się tam mnóstwo książek. Przedszkolaki codziennie oglądają książeczki – do wyboru maja książeczki o zwierzętach, pojazdach. liczne baśnie, bajki i wiersze. "Kącik książki "cieszy się ogromnym powodzeniem.